Nocleg dla gości weselnych

Dzisiejszy artykuł powstał z myślą o osobach organizujących przyjęcie weselne, gdzie trzeba zadbać o nocleg dla gości. Poniżej przedstawiamy  cenne wskazówki.

Narzeczeni pochodzący z sąsiednich, lub najlepiej z tych samych miejscowości to duże ułatwienie podczas organizacji przyjęcia, kiedy nie trzeba się martwić o noclegi dla gości. Taka, optymalna sytuacja jest jednak rzadkością, ponieważ serce nie sługa i zwykle nie zwraca uwagi na dystans dzielący zakochanych. Dlatego, gdy zaprasza się gości przyjezdnych trzeba zapewnić im wygodny nocleg, który będzie dowodem szacunku, a także gościnności. Należy też pamiętać, że bezpowrotnie minęły już czasy kiedy lokowało się gości z daleka pokątnie, na sofach i narożnikach u rodziny. W dobie nieograniczonego dostępu do szerokiej oferty hotelowej nietaktem byłoby decydowanie się na kwaterowanie gości u rodziny co zaowocowałoby jedynie skrępowaniem jednych i drugich. Takie postępowanie mogłoby jedynie obniżyć poziom oraz wrażenie, jakie zabiorą ze sobą zaproszone osoby przybyłe na wesele. Wszystkie miasta w Polsce dysponują ogromnym wyborem hoteli, które posiadają eleganckie sale bankietowe oraz gwarantują kompleksową usługę wraz z noclegiem.

Jest to optymalne rozwiązanie, ponieważ pozwala skupić gości w jednym miejscu, a weselnicy, w razie jakiejkolwiek potrzeby mają pokój tuż „pod nosem”. Takie rozwiązanie nie tylko zapewni właściwą dla okazji elegancję i pozytywne wrażenie, ale także pozwoli wynegocjować pewne zniżki. Zwykle korzystanie z kompletu świadczeń pozwala na skorzystanie z rabatowego przywileju.

W zaproszeniach trzeba wiec pamiętać, by załączyć prośbę dotyczącą potwierdzenia przybycia. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma obawy o zbędne opłacanie niewykorzystanych miejsc oraz nie trzeba się martwić, czy na pewno dla wszystkich starczy łóżek. Mimo uzyskanych potwierdzeń oraz zdeklarowanych odmów przybycia zawsze warto mieć jeden pokój z dwoma łóżkami w zapasie, na wypadek gdyby zjawili się niespodziewani goście. Dodatkowe pomieszczenie w budynku gdzie odbywa się wesele może być również wykorzystane jako pokój do usypiania dzieci, co zostanie na pewno zauważone i docenione jako niezwykła dbałość o gości.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2017: Pokoje | Hotel | Restauracja Żywiec