Pokoje Żywiec

Wybierając się do Żywca warto spędzić tam kilka dni, miasto to posiada ciekawą historię oraz szereg zabytków. Jeżeli chcesz je wszystkie obejrzeć musisz zdecydować się na wybór pokoju w jednym z lokalnych hoteli.

Dzisiaj pragniemy przedstawić ofertę jednego z nich. Zajazd Beskidy bo o nim mowa, jest hotelem z ciekawą ofertą oraz historią. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

Zajazd Beskidy to obecnie jeden z najnowocześniejszych, oraz najlepiej wyposażonych hoteli w Żywcu. Odrestaurowany budynek przy ulicy Kopernika 52 w Żywcu ma do zaoferowania 70 pokoi.  Goście przybywający do hotelu mają wybór jednej z ważniejszych rzeczy mianowicie łazienki. Goście mają do wyboru łazienkę wyposażoną w wannę bądź prysznic; według swojego uznania.

Przykładowe ceny:

Rodzaj pokoju 1-os. 2-os. 3-os. 4-os. Apartament
Cena za dobę 120zł 160zł 199zł 240zł 160zł (1 os.) / 200zł (2 os.)

POKOJE I USŁUGI

Dzwoniąc do hotelu w celu rezerwacji pokoi, dowiemy się że istnieje wybór pokoi w różnych konfiguracjach. Zajazd Beskidy udostępnia wszystkim swoim gościom Internet bezprzewodowy, telewizję z dużym pakietem kanałów. Atrakcją jest możliwość skorzystania z Sauny fińskiej. To co wyróżnia hotel pośród innych jest fakt iż, pozwalają na pobyt naszych ulubieńców – zwierząt, które za zwyczaj nie mają wstępu. Specjalnie przygotowane pomieszczenie, pozwoli waszym pupilom również odpocząć.

Na życzenie gości, pracownicy hotelu Beskidy wykonają pranie oraz prasowanie. Decydując się na rezerwację pokoju, otrzymamy suszarkę, żelazko oraz deskę do prasowania.

Darmowy oraz  strzeżony parking, pozwoli bezpiecznie odstawić samochód, gdy mamy zamiar zwiedzać zakątki Żywca. W przypadku wycieczek, również nie ma problemu aby pozostawić autokar.

Zajazd Beskidy to idealne miejsce na wypoczynek od hałasu i zgiełku miejskiego. Przyjedź do Żywca z rodziną, przyjaciółmi i cieszcie się przygotowaną przez Hotel Beskidy ofertą.  Hotel ten to bardzo dobre miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, czy spotkania biznesowego. Bogata oferta biznesowa, miła obsługa, smaczne jedzenie, nowoczesne wyposażenie pokoi sprawia, że wszyscy goście chcą tu wracać.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2017: Pokoje | Hotel | Restauracja Żywiec